Baldų gamybos procese svarbiausias esat Jūs ir Jūsų poreikiai - tai mūsų atspirties taškas, gamybos proceso ašis, apie kurią sukasi kiti gamybiniai etapai.

Išsiaiškinti Jūsų poreikius atvykstame į Jūsų namus ar įstaigą, kad jau vietoje idealiai ir tiksliai galėtumėme projektuoti Jūsų būsimus baldus. Čia pat patariame, pasiūlome bei pateikiame vizualizaciją, kad matytumėte būsimų baldų vaizdą prieš akis. Taigi, išsiaiškinus Jūsų individualius pageidavimus, pateikiame Jums baldų projektą, kuris esant poreikiui yra koreguojamas tol, kol visiškai atitiks Jūsų lūkesčius. Tuomet jau laukia kitas svarbus ir atsakingas etapas – medžiagų, furnitūros, spalvų, tekstūros pasirinkimas. Šiame etape mes stengiamės optimaliai palengvinti Jums rinkimosi procedūrą, siūlydami tik kokybiškas garsiausių gamintojų (KRONOPOL, EGGER, THERMOPAL, CLEAF) medžiagas, plokštes bei furnitūrą (Blum, Hettich, Grass), atitinkančią baldų specifiką. Todėl Jums belieka tik žinoti savo pageidavimus bei galimybes ir būti ramiems – Jūsų baldams pasiūlysime tik kokybiškas medžiagas ir kokybiškus priedus jiems. Suderintą baldų projektą turime, medžiagas ir priedus pasirinkome – pradedame gaminti. Galime pasidžiaugti tuo, jog gaminame baldus savo įrengimais, kas leidžia Jums pasiūlyti išties patrauklias individualių baldų kainas. Gaminame baldus be tarpininkų, todėl esame nepriklausomi nuo jų užimtumo – Jums baldus pagaminsime greičiau.

Dizainerio
paslaugos

Baldų
gamyba

Plokščių
pjovimas

IDEAS

KLIENTŲ ATSILIEPIMŲ

STATISTIKA

Divider Image

Mes vertiname klientų pasitenkinimo rodiklį ir taip tobuliname savo darbo procesus.

MŪSŲ ĮGUDŽIAI

Dizaino išpildymas
99%
Pristatymo laikas
97%
Medžiagų kokybė
100%

SUKURKIME JŪSŲ SVAJONIŲ BALDUS

Susisiekite su mumis ir mes patarsime nuo ko reikėtų pradėti.

SOLUTIONS

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI

Klausimai

Divider Image

Pateikiame kelis dažniausiai užduodamus klausimus.

Jei neradote atsakymo į rūpimą klausimą, susisiekite su mumis ir mes pasistengsime kuo skubiau Jums atsakyti.

Jeigu Jums pabodo tipinis Jūsų butas ar darbo vieta ir galvojate apie išskirtines individualias namų ar darbo erdves, investicija į dizainerio paslaugas tikrai Jums bus naudinga.
Visiems baldams suteikiama iki 36 mėnesių garantija.
Viena mūsų vertybių – skaidrumas, todėl siekiame, kad Jūs nuo pat pirmos akimirkos žinotumėte, kas sudaro baldų kainą, kokie veiksniai gali ją įtakoti:
  • Naudojamos medžiagos – baldų kainą įtakoja pasirenkamos plokštės. Galima rinktis laminuotą medžio drožlių plokštę, kuri šiuo metu pati populiariausia ir pigiausia, pasižyminti didžiule spalvų gama arba medžio drožlių faneruotą dažytą plokštę, kuri yra kiek brangesnė. Tokios plokštės privalumas tas, jog ją galima dažyti įvairiausiomis spalvomis. Gamyboje galima kombinuoti kelių rūšių plokštes.
  • Naudojama furnitūra – tai bene viena brangiausių dalių balde. Tačiau furnitūros sąskaita geriau netaupyti ir rinktis patikimus gamintojus, kurių gaminiai jau yra pelnę gerą vardą. Furnitūros kokybė pasižymi ilgaamžiškumu, todėl tarnauja daugelį metų. Laikui bėgant, Jūsų baldas, kokybiškos furnitūros dėka, neišsikraipo ir išlieka funkcionalus bei ilgaamžis. Garsiausių gamintojų (Blum, Hettich) aukščiausios kokybės furnitūros kainos yra pakankamai didelės, tačiau galima naudoti ir kitų patikimų gamintojų jau patikrintus ir kokybiškus gaminius.
  • Projekto sudėtingumas – kiek projektas reikalauja nestandartinių sprendimų.
Taip. Mes galime išpjauti plokštes pagal Jūsų atliktus išmatavimus ir laminuoti plokščių briaunas. Turime specialią, kokybišką įrangą ir visuomet esame pasirengę Jums pagelbėti.
Dirbame visoje Lietuvoje.