Baldų gamybos paslaugos

 Be pagrindinės mūsų veiklos – nestandartinių kietųjų baldų gamybos, teikiame ir kitas paslaugas, susijusias su baldų gamyba.

  • Baldų projektavimas. 

    Jeigu baldus gaminatės pas mus, baldų projektavimas Jums nekainuoja. Jūsų patogumui, siūlome galimybę užsisakyti tik baldų projektą. Kodėl baldų projektas yra svarbus? Baldų projektas yra itin aktualus, baldus gaminant nestandartinio išplanavimo patalpoms: maža virtuvė, ar kambarys palėpėje ir kt. Tokiu atveju baldų projekto tikslas – baldus išdėstyti taip, kad jie neprarastų funkcionalumo, būtų patogūs, ir be abejonės taupytų erdvę, išlaikant elementarius reikalavimus baldams. Net ir standartinio išplanavimo patalpai baldų projektą reiktų patikėti patyrusiems specialistams, kurie remdamiesi savo patirtimi ir žiniomis Jums pasiūlys optimalų sprendimą.
  • Plokščių pjovimas ir laminavimas.

    Kokiais atvejais Jūs galite pasinaudoti šia paslauga? – Tuomet, kai baldus nusprendžiate pasigaminti patys ir Jums tereikia išpjauti plokštes pagal Jūsų atliktus išmatavimus ir laminuoti plokščių briaunas. Turime specialią, kokybišką įrangą ir visuomet esame pasirengę Jums pagelbėti.
  • Dizainerio/projektuotojo paslaugos

    Kodėl ir kam jos reikalingos? Jeigu Jums pabodo tipinis Jūsų butas ar darbo vieta ir galvojate apie išskirtines individualias namų ar darbo erdves, investicija į dizainerio paslaugas tikrai Jums bus naudinga. Naudingumas pasireiškia tuo, jog Jūs sutaupysite ir savo brangų laiką, ir pinigus, kadangi baldai bus atspindintys Jūsų asmenybę, Jūsų pomėgius, pritaikyti prie Jūsų individualaus gyvenimo ritmo. Baldas turi pasižymėti ilgaamžiškumu, todėl itin svarbu, kad baldas ne tik būtų gražus, bet ir praktiškas patogus ir suteiktų Jums malonumą juo naudotis. Todėl investiciją į baldus pagal individualius poreikius yra labai vertinga – nepatogumai, naudojantis baldu, Jus tiesiog aplenks, nes dizainerio darbas ir yra užbėgti nemaloniems įvykiams už akių ir baldus suprojektuoti taip, kad jie būtų patogūs būtent Jums. Mūsų profesionalūs dizaineriai sukurs baldą išskirtinai Jums, atitinkantį Jūsų skonį ir pasižymės individualiu praktiškumu, t. y. baldas visapusiškai tarnaus Jums ir Jūsų patogumui.

 

    

© Protingi baldai, 2021 | tel. +370 657 71790 | Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  | Privatumo politika | Baldų eksploatacijos ir priežiūros taisyklės