Baldų gamybos procesas

Baldų gamybos procese svarbiausias esat Jūs ir Jūsų poreikiai - tai mūsų atspirties taškas, gamybos proceso ašis, apie kurią sukasi kiti gamybiniai etapai.

Išsiaiškinti Jūsų poreikius atvykstame į Jūsų namus ar įstaigą, kad jau vietoje idealiai ir tiksliai galėtumėme projektuoti Jūsų būsimus baldus. Čia pat patariame, pasiūlome bei pateikiame vizualizaciją, kad matytumėte būsimų baldų vaizdą prieš akis. Taigi, išsiaiškinus Jūsų individualius pageidavimus, pateikiame Jums baldų projektą, kuris esant poreikiui yra koreguojamas tol, kol visiškai atitiks Jūsų lūkesčius.

Tuomet jau laukia kitas svarbus ir atsakingas etapas – medžiagų, furnitūros, spalvų, tekstūros pasirinkimas. Šiame etape mes stengiamės optimaliai palengvinti Jums rinkimosi procedūrą, siūlydami tik kokybiškas garsiausių gamintojų (KRONOPOL, EGGER, THERMOPAL, CLEAF) medžiagas, plokštes bei furnitūrą (Blum, Hettich, Grass), atitinkančią baldų specifiką. Todėl Jums belieka tik žinoti savo pageidavimus bei galimybes ir būti ramiems – Jūsų baldams pasiūlysime tik kokybiškas medžiagas ir kokybiškus priedus jiems.

Suderintą baldų projektą turime, medžiagas ir priedus pasirinkome – pradedame gaminti. Galime pasidžiaugti tuo, jog gaminame baldus savo įrengimais, kas leidžia Jums pasiūlyti išties patrauklias individualių baldų kainas. Gaminame baldus be tarpininkų, todėl esame nepriklausomi nuo jų užimtumo – Jums baldus pagaminsime greičiau.

 

 

Baldų gamybos paslaugos

Be pagrindinės mūsų veiklos – nestandartinių kietųjų baldų gamybos, teikiame ir kitas paslaugas, susijusias su baldų gamyba.

Kas sudaro baldų kainą

Viena mūsų vertybių – skaidrumas, todėl siekiame, kad Jūs nuo pat pirmos akimirkos žinotumėte, kas sudaro baldų kainą, kokie veiksniai gali ją įtakoti

Garantija

Visiems baldams suteikiama iki 36 mėnesių garantija.

© Protingi baldai, 2021 | tel. +370 657 71790 | Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  | Privatumo politika | Baldų eksploatacijos ir priežiūros taisyklės