Kas sudaro baldų kainą

Viena mūsų vertybių – skaidrumas, todėl siekiame, kad Jūs nuo pat pirmos akimirkos žinotumėte, kas sudaro baldų kainą, kokie veiksniai gali ją įtakoti:

  • Naudojamos medžiagosbaldų kainą įtakoja pasirenkamos plokštės. Galima rinktis laminuotą medžio drožlių plokštę, kuri šiuo metu pati populiariausia ir pigiausia, pasižyminti didžiule spalvų gama arba medžio drožlių faneruotą dažytą plokštę, kuri yra kiek brangesnė. Tokios plokštės privalumas tas, jog ją galima dažyti įvairiausiomis spalvomis. Gamyboje galima kombinuoti kelių rūšių plokštes.
  • Naudojama furnitūratai bene viena brangiausių dalių balde. Tačiau furnitūros sąskaita geriau netaupyti ir rinktis patikimus gamintojus, kurių gaminiai jau yra pelnę gerą vardą. Furnitūros kokybė pasižymi ilgaamžiškumu, todėl tarnauja daugelį metų. Laikui bėgant, Jūsų baldas, kokybiškos furnitūros dėka, neišsikraipo ir išlieka funkcionalus bei ilgaamžis. Garsiausių gamintojų (Blum, Hettich) aukščiausios kokybės furnitūros kainos yra pakankamai didelės, tačiau galima naudoti ir kitų patikimų gamintojų jau patikrintus ir kokybiškus gaminius.
  • Projekto sudėtingumaskiek projektas reikalauja nestandartinių sprendimų.
Jeigu norite sužinoti Jus dominančių baldų kainą, parašykite mums. Atsakysime į visus klausimus. Paskaičiuosime kainą.

Baldų gamybos paslaugos

Be pagrindinės mūsų veiklos – nestandartinių kietųjų baldų gamybos, teikiame ir kitas paslaugas, susijusias su baldų gamyba.

Kas sudaro baldų kainą

Viena mūsų vertybių – skaidrumas, todėl siekiame, kad Jūs nuo pat pirmos akimirkos žinotumėte, kas sudaro baldų kainą, kokie veiksniai gali ją įtakoti

Garantija

Visiems baldams suteikiama iki 36 mėnesių garantija.

© Protingi baldai, 2021 | tel. +370 657 71790 | Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  | Privatumo politika | Baldų eksploatacijos ir priežiūros taisyklės