Apie mus

MES ESAME TAM, KAD PADĖTUME

Sukurti patogesnę aplinką gyvenimui

Apie protingus namus turbūt jau girdėjote, apie protingus baldus taip pat. Bet ar kada susimąstėte, kaip Jums pasitarnautų protingas baldas? Greitėjant mūsų gyvenimo tempui, protingi baldai tampa vis aktualesni. Protingų baldų misija Jūsų namuose – sukurti visapusišką komfortą bei taupyti Jūsų laiką.

Į gana gausią baldų rinką atėjome su išskirtine protingų baldų koncepcija, kuri yra paremta protingais sprendimais, užtikrinančiais visišką baldų komfortabilumą bei ilgaamžiškumą. To siekiame baldų gamyboje naudodami tik kokybiškas medžiagas ir skirdami didžiulį dėmesį Jūsų poreikių analizei.

Siūlydami individualaus dizaino protingus baldus Jums, mes orientuojamės į tai, kad Jūs gautumėte didžiausią naudą, kuri prasideda:

Baldų
dizainai

Baldai turi būti gražūs
ir puošiantys Jūsų namus.

Baldų
funkcionalumas

Protingi baldai turi būti ne tik gražūs, bet ir atlikti daugiau funkcijų negu įprasta.

Baldų
patogumas

Baldai turi būti patogūs,
ergonomiški ir nevarginti nei
fizinės, nei emocinės Jūsų būsenos.

Baldų
ilgaamžiškumas

Baldai turi būti kokybiški ir tarnauti Jūsų patogumui ilgą laiką.

Mes specializuojamės nestandartinių baldų gamyboje, nedirbame pagal šabloną, neužsiimame serijine gamyba, nes suprantame, jog kiekvienas žmogus yra individuali asmenybė, turinti savo skonį, poreikius ir vizijas. Todėl baldų gamybos procese itin svarbus Jūsų dalyvavimas. Jūsų baldas – tai pirmiausiai jūsų idėja, kurią mes ištobuliname, suprojektuojame ir pagaminame. Būtent dėl šios priežasties mūsų gaminamus nestandartinius baldus mes mieliau vadiname individualaus dizaino baldais, kurie pabrėžia Jūsų asmenybės individualybę. Jūs pasakojat, kaip įsivaizduojate konkretų baldą, o mes iš karto projektuojam ir pritaikę protingus sprendimus, pateikiam Jums Jūsų idėjas jau apvilktas ir įgavusias formas, t. y. pristatome Jūsų išsvajotų baldų projektą.

O jeigu atsitinka taip, kad dėl nestandartinio buto, virtuvės ar kitos patalpos išplanavimo niekaip neišsprendžiate, kaip baldai turėtų atrodyti ir kokią vietą užimti, mes, remdamiesi patogumo, ergonomiškumo, protingumo principais, visada padėsime Jums išspręsti net sudėtingiausius klausimus.

MES ESAME TAM, KAD PADĖTUME

Susisiekite su mumis ir mes patarsime nuo ko reikėtų pradėti

Esame apsidraudę bendrosios civilinės atsakomybės draudimu, todėl prisiimame visišką materialinę atsakomybę už atliktus darbus ir jų kokybę.

Esame viena iš ekonomiškai stabiliausių įmonių Lietuvoje. Turime sertifikatus: „Stipriausi Lietuvoje 2012-2023“. Tai sertifikatai, kurie patvirtina, kad įmonė yra patikima, laiku vykdo ir yra didelė tikimybė, kad vykdys savo finansinius įsipareigojimus.

REKVIZITAI.VZ.LT

KĄ APIE MUS KALBA KLIENTAI

Komanda

SUSIPAŽINKIME

MŪSŲ KOMANDA

Jūsų baldas - tai pirmiausiai Jūsų idėja, kurią mes ištobuliname, suprojektuojame ir pagaminame.

Mes specializuojamės nestandartinių baldų gamyboje, nedirbame pagal šabloną, neužsiimame serijine gamyba, nes suprantame, jog kiekvienas žmogus yra individuali asmenybė, turinti savo skonį, poreikius ir vizijas.