Komfortas

Greiti ir kokybiški sprendimai

Teikiamos paslaugos

Apie protingus namus turbūt jau girdėjote, apie protingus baldus taip pat. Bet ar kada susimąstėte, kaip Jums pasitarnautų protingas baldas? Greitėjant mūsų gyvenimo tempui, protingi baldai tampa vis aktualesni. Protingų baldų misija Jūsų namuose – sukurti visapusišką komfortą bei taupyti Jūsų laiką.

Išsiaiškinti Jūsų poreikius atvykstame į Jūsų namus ar įstaigą, kad jau vietoje idealiai ir tiksliai galėtumėme projektuoti Jūsų būsimus baldus. Čia pat patariame, pasiūlome bei pateikiame vizualizaciją, kad matytumėte būsimų baldų vaizdą prieš akis.

Taigi, išsiaiškinus Jūsų individualius pageidavimus, pateikiame Jums baldų projektą, kuris esant poreikiui yra koreguojamas tol, kol visiškai atitiks Jūsų lūkesčius.

Tuomet jau laukia kitas svarbus ir atsakingas etapas – medžiagų, furnitūros, spalvų, tekstūros pasirinkimas. Šiame etape mes stengiamės optimaliai palengvinti Jums rinkimosi procedūrą, siūlydami tik kokybiškas garsiausių gamintojų (KRONOPOL, EGGER, THERMOPAL, CLEAF) medžiagas, plokštes bei furnitūrą (Blum, Hettich, Grass), atitinkančią baldų specifiką. Todėl Jums belieka tik žinoti savo pageidavimus bei galimybes ir būti ramiems – Jūsų baldams pasiūlysime tik kokybiškas medžiagas ir kokybiškus priedus jiems.

Suderintą baldų projektą turime, medžiagas ir priedus pasirinkome – pradedame gaminti. Galime pasidžiaugti tuo, jog gaminame baldus savo įrengimais, kas leidžia Jums pasiūlyti išties patrauklias individualių baldų kainas.

Gaminame baldus be tarpininkų, todėl esame nepriklausomi nuo jų užimtumo – Jums baldus pagaminsime greičiau.

Baldų
gamyba

Dizainerio
paslaugos

Plokščių
pjovimas

SUKURKIME JŪSŲ SVAJONIŲ BALDUS

Susisiekite su mumis ir mes patarsime nuo ko reikėtų pradėti