Gamyba

Protingi sprendimai Jūsų namams

Baldų gamybos procesas

Baldų gamybos procese svarbiausias esat Jūs ir Jūsų poreikiai – tai mūsų atspirties taškas, gamybos proceso ašis, apie kurią sukasi kiti gamybiniai etapai.

Išsiaiškinti Jūsų poreikius atvykstame į Jūsų namus ar įstaigą, kad jau vietoje idealiai ir tiksliai galėtumėme projektuoti Jūsų būsimus baldus. Čia pat patariame, pasiūlome bei pateikiame vizualizaciją, kad matytumėte būsimų baldų vaizdą prieš akis. Taigi, išsiaiškinus Jūsų individualius pageidavimus, pateikiame Jums baldų projektą, kuris esant poreikiui yra koreguojamas tol, kol visiškai atitiks Jūsų lūkesčius.

Tuomet jau laukia kitas svarbus ir atsakingas etapas – medžiagų, furnitūros, spalvų, tekstūros pasirinkimas. Šiame etape mes stengiamės optimaliai palengvinti Jums rinkimosi procedūrą, siūlydami tik kokybiškas garsiausių gamintojų (KRONOPOL, EGGER, THERMOPAL, CLEAF) medžiagas, plokštes bei furnitūrą (Blum, Hettich, Grass), atitinkančią baldų specifiką. Todėl Jums belieka tik žinoti savo pageidavimus bei galimybes ir būti ramiems – Jūsų baldams pasiūlysime tik kokybiškas medžiagas ir kokybiškus priedus jiems.

Suderintą baldų projektą turime, medžiagas ir priedus pasirinkome – pradedame gaminti. Galime pasidžiaugti tuo, jog gaminame baldus savo įrengimais, kas leidžia Jums pasiūlyti išties patrauklias individualių baldų kainas. Gaminame baldus be tarpininkų, todėl esame nepriklausomi nuo jų užimtumo – Jums baldus pagaminsime greičiau.

SUKURKIME JŪSŲ SVAJONIŲ BALDUS

Susisiekite su mumis ir mes patarsime nuo ko reikėtų pradėti