Kas sudaro baldų kainą?

Viena mūsų vertybių – skaidrumas, todėl siekiame, kad Jūs nuo pat pirmos akimirkos žinotumėte, kas sudaro baldų kainą, kokie veiksniai gali ją įtakoti:

  • Naudojamos medžiagos – baldų kainą įtakoja pasirenkamos plokštės. Galima rinktis laminuotą medžio drožlių plokštę, kuri šiuo metu pati populiariausia ir pigiausia, pasižyminti didžiule spalvų gama arba medžio drožlių faneruotą dažytą plokštę, kuri yra kiek brangesnė. Tokios plokštės privalumas tas, jog ją galima dažyti įvairiausiomis spalvomis. Gamyboje galima kombinuoti kelių rūšių plokštes.
  • Naudojama furnitūra – tai bene viena brangiausių dalių balde. Tačiau furnitūros sąskaita geriau netaupyti ir rinktis patikimus gamintojus, kurių gaminiai jau yra pelnę gerą vardą. Furnitūros kokybė pasižymi ilgaamžiškumu, todėl tarnauja daugelį metų. Laikui bėgant, Jūsų baldas, kokybiškos furnitūros dėka, neišsikraipo ir išlieka funkcionalus bei ilgaamžis. Garsiausių gamintojų (Blum, Hettich) aukščiausios kokybės furnitūros kainos yra pakankamai didelės, tačiau galima naudoti ir kitų patikimų gamintojų jau patikrintus ir kokybiškus gaminius.
  • Projekto sudėtingumas – kiek projektas reikalauja nestandartinių sprendimų.

Turite klausimų arba norite pateikti užklausą?

Susisiekite.